U sklopu našeg projekta za cjeloživotno učenje, u projektu mobilnosti Strukovna prekvalifikacija i osposobljavanje za kristalobrusače, VRAPT-CC, a na osnovu Vaših motivacijskih pisama, pozvani su odabrani kandidati dana 08.01.2014. (SRIJEDA) U 11,00h u prostorijama Udruženja obrtnika Samobor, Šmidhenova 34, Samobor.

Kao što smo naveli u objavi programa aktivnosti, izvršili smo odabir sudionika, te ovim pozivom prelazimo na sljedeću fazu ovog projekta, u želji da Vas upoznamo i dogovorimo oko daljnjih koraka u projektu.

Naglašavamo, da još uvijek postoje 2 slobodna mjesta na koja se svi zainteresirani mogu javiti na 01/ 3360 129 te dostaviti svoja motivacijska pisma na adresu Udruženja.

Sve detaljnije informacije pogledajte na našem banneru – KRISTALOBRUSAČI VRAPT-CC.

UOS katalog

UOS top poduzetnik