• Aktualno

• Poslovni razgovori obrtnika i poduzetnika na Međunarodnom sajmu u Celju

21-08-2019

Hrvatska obrtnička komora poziva zainteresirane hrvatske obrtnike da se prijave za sudjelovanje na Poslovnim razgovorima obrtnika i poduzetnika koji će se održati 12. rujna 2019. godine u Celju („Modra dvorana“ Celjskog sajma), u okviru 52. Međunarodnog obrtničkog i poduzetničkog sajma u Celju 2019. godine, najvažnijeg sajma malog i srednjeg...

• EU natječaj: "Inovacije u S3 područjima"

03-07-2019

Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta objavilo je Poziv na dostavu projektnih prijedloga “Inovacije u S3 područjima”, namijenjen mikro, malim i srednjim poduzećima.

• 3D samoborska kremšnita

12-06-2019

Ekonomska, trgovačka i ugostiteljska škola provela je u suradnji sa Srednjom strukovnom školom projekt „3D samoborska kremšnita“, a koji je financiran sredstvima Ministarstva turizma Republike Hrvatske.

Pogodnosti članstva su:

• Informiranje e-mailom i SMS porukama o novostima u poslovanju
  • Besplatni savjeti o poslovanju i korištenju EU fondova
  • Strukovno savjetovanje iz Vaše djelatnosti
  • Informacije i savjeti vezane uz redovno i cjeloživotno strukovno obrazovanje za obrtništvo
  • Povoljniji nastup na sajmovima
  • Promidžba putem vlastite web stranice, web kataloga i web promidžbe
  • Uključivanje u poslovne razgovore s mogućim stranim partnerima
  • Seminari i edukacije
  • Zastupanje interesa kod donošenja propisa
  • Sudjelovanje u projektu Obrtničke komore Zagreb – ZAJEDNIČKA NABAVA (ARTIFEX )

Zahtjev za prijem u dobrovoljno članstvo podnosi se udruženju obrtnika prema sjedištu odnosno prebivalištu.

Uz ispunjeni obrazac prilaže se:

• za pravne osobe: izvod iz odgovarajućeg registra iz kojeg su vidljive registrirane djelatnosti
  • za fizičke osobe: dokaz o profesiji i/ili djelatnosti ako je obavlja.

Odluku Vam dostavljamo u kratkom roku.

Dokumenti uz članak:

• Obrazac Zahtjeva za dobrovoljno članstvo u HOK-u