• Aktualno

  • Novi ispitni rok za „Upravitelja prijevoza“ (27.04.2019.)

   22-02-2019

   Ispitni rok za obavljanje djelatnosti javnog cestovnog prijevoza “Upravitelj prijevoza“ održati će se u subotu 27. travnja 2019.g. u Zagrebu. Ovisno o intenzitetu prijave, postoji mogućnost održavanja ispitnog roka i u nedjelju, 28. travnja 2019. Prijava za ispit mora biti poslana najkasnije 15 dana prije određenog ispitnog roka, tj. do 12....

  • Pojačan nadzor fiskalizacije

   21-02-2019

   U sklopu redovnih nadzornih aktivnosti, ovlašteni službenici Ministarstva financija, Porezne i Carinske uprave provodit će pojačane nadzore fiskalizacije od 14. – 27. veljače 2019. godine na cijelom području Republike Hrvatske s ciljem sprečavanja sive ekonomije te zaštite Državnog proračuna i poreznih obveznika koji uredno ispunjavaju svoje...

  • Održan IV. Obrtnički forum - Obrtništvo Zagrebačke županije

   21-02-2019

   U organizaciji Obrtničke komore Zagreb i Zagrebačke županije u Hotelu Sport u Ivanić Gradu 20. veljače 2019. održan je 4. Obrtnički forum - Obrtništvo Zagrebačke županije. Obrtništvo u Gradu Zagrebu i Zagrebačkoj županiji, bilježi značajan oporavak pa je u 2018. godini otvoreno više od 2000 novih obrta, na što je podsjetio župan Zagrebačke županije...

  1 2 3

Udruženje obrtnika Samobor organiziralo je radionicu i predavanje koju je održao SVIM tim, i to u prostorijama Udruženja ( Šmidhenova 34, Samobor). Radionica naziva: “Koje je boje tvoja osobnost?” je održana 21. veljače 2017.g., od 18 do 21:00 sati, a na temu „KOJE JE BOJE TVOJA OSOBNOST?“ i to po pravilu osobnosti vlasnica obrta i njihovih zaposlenika. Radionice su bile namijenjene vlasnicima i zaposlenicima kozmetičkih, pedikerskih i frizerskih salona na području Samobora, Svete Nedelje i Stupnika.

Broj mjesta bio je ograničen na 30 (članova Udruženja obrtnika Split), a odaziv obrtnica je bio više nego zadovoljavajući. Vrijednost radionice inače je 390,00 kn po osobi, no našim članovima Udruženje je pomoglo sa iznosom od 290,00 kn po prijavljenoj osobi.

Pozivamo sve zainteresirane članice i članove – frizere, kozmetičare i pedikere da prijave svoj interes za sudjelovanje na radionici i predavanju SVIM tima tako da Udruženje može planirati i nove radionice na ovu ili slične teme koje bi zanimale naše članove.

Interes molimo prijaviti Stručnoj službi Udruženja obrtnika Samobor na broj telefona: 01/ 3360 129, ili pak putem e-maila: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..

 

gledajte_emisiju_o_obrtnistvu_na_htv_2_mediumobrtnicki-listpozitiva samobor