• Aktualno

• Poslovni razgovori obrtnika i poduzetnika na Međunarodnom sajmu u Celju

21-08-2019

Hrvatska obrtnička komora poziva zainteresirane hrvatske obrtnike da se prijave za sudjelovanje na Poslovnim razgovorima obrtnika i poduzetnika koji će se održati 12. rujna 2019. godine u Celju („Modra dvorana“ Celjskog sajma), u okviru 52. Međunarodnog obrtničkog i poduzetničkog sajma u Celju 2019. godine, najvažnijeg sajma malog i srednjeg...

• EU natječaj: "Inovacije u S3 područjima"

03-07-2019

Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta objavilo je Poziv na dostavu projektnih prijedloga “Inovacije u S3 područjima”, namijenjen mikro, malim i srednjim poduzećima.

• 3D samoborska kremšnita

12-06-2019

Ekonomska, trgovačka i ugostiteljska škola provela je u suradnji sa Srednjom strukovnom školom projekt „3D samoborska kremšnita“, a koji je financiran sredstvima Ministarstva turizma Republike Hrvatske.

1 2 3

Udruženje obrtnika Samobor daje u najam zainteresiranim udrugama, ustanovama, tvrtkama i pojedincima, stranim institucijama i predstavništvima dvoranu na atraktivnoj lokaciji u središtu Samobora -  Veliku dvoranu Udruženja, Šmidhenova 34, Samobor, u terminu radnih dana : 14h – 20h.

Dvorana udruženja idealna je za održavanje poslovnih skupova:

• kongresi, sjednice, konferencije, poslovni razgovori;
  • edukacija (seminari, predavanja, radionice, stručni skupovi);
  • promocija, press konferencija, manje izložbe;
  • festivali, domjenci, godišnjice i razna druga događanja.

Prostorija je opremljena potrebnom tehnikom:

• LCD/TV i projektor;
  • internet, računalo i druga prateća oprema;

Ljubazno i profesionalno osoblje bit će Vam na raspolaganju kao organizacijska podrška.

Ostalo:

• sanitarni čvor;
  • opremljeni bar;
  • klimatizirana prostorija;

Zgrada Udruženja obrtnika Samobor, u Šmidhenovoj 34, udaljena je svega 100 metara od užeg centra grada i svih potrebnih institucija.

20190403 094503

20190403 095104