Udruženje obrtnika Samobora, Svete Nedelje i Stupnika održalo je dana 17. lipnja 2019. godine svoju redovnu sjednicu Skupštine. Na sjednici su prisustvovali gotovo svi članovi Skupštine i Nadzornog odbora.

Predsjednik Udruženja Marijan Karlović osvrnuo se na sve provedene aktivnosti od prethodne sjednice Skupštine do danas i informirao Skupštinare o provedenim radovima i aktivnostima u Udruženju. Tajnik Udruženja Nikica Matan je izložio izvješće o radu za proteklu godinu 2018.-u, dok je predsjednik Nadzornog odbora Željko Vlašiček podnio izvješće o svom radu, te materijalno-financijskom poslovanju od 01.01. do 31.12.2018. godine.
Članovi Skupštine jednoglasno su prihvatili Izvješće o radu za 2018. godinu kao i završni račun za 2018. godine te izvješće Nadzornog odbora.

Nakon održane sjednice nastavljeno je druženje Skupštinara uz prigodan domjenak.

UOS katalog

UOS top poduzetnik