Ovogodišnji Sajam vjenčanja, 21. po redu, održat će se u Areni Zagreb od 01. – 03. veljače.

Sajam vjenčanja okuplja preko 200 izlagača iz vjenčane industrije – salone vjenčanica i dizajnere, cvjećare i slastičare, fotografe, dekoratere, organizatore vjenčanja te ostale predstavnike za organiziranje svadbene svečanosti. Među mnoštvom izlagača svoja mjesta su pronašli i samoborski obrtnici, članovi Udruženja obrtnika Samobor – „Cvjećarnica Orhideja“, „Cvjetni atelje Markoci“ i “N'D' Core dekoracije sa stilom“. Radno vrijeme Sajma je od 1. do 3. veljače 2019. godine: petak od 14 do 20 sati, a subota i nedjelja od 10 do 20 sati. Posjetite Sajam vjenčanja i naše izlagače i pronađite u njihovoj bogatoj ponudi nešto i za sebe.

logo hok1

Logo Samobor