22. Obrtnički i gospodarski sajam u Križevcima održat će se od 08. - 10. studenog 2019. u velikoj sportskoj dvorani OŠ Ljudevita Modeca i Sportskoj dvorani Gimnazije Ivana Zakmardija Dijankovečkog te pripadajućim vanjskim prostorima ispred dvorana.

Tema Sajma je strukovno obrazovanje, a obrtnici koji žele mogu prisustvovati stručnim skupovima koji će se održavati tijekom Sajma.

Izlaganje na Sajmu besplatno je za članove Udruženja obrtnika Samobor!

Radno vrijeme sajma je od 09:00 do 19:00 sati.

Svi zainteresirani za izlaganje na Obrtničkom i gospodarskom sajmu mogu se javiti na mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili tel.: 01/ 3360 129.

Prilikom prijave potrebno je navesti:

- Naziv obrta, vlasnik i adresa obrta
- Djelatnost - čime se obrt bavi (ukratko)
- Potrebna površina izložbenog prostora (klupa) u m2

Ukoliko imate potrebu za nekom dodatnom opremom (npr. hladnjak, vitrina ili neka druga oprema), molimo Vas da to isto bude naznačeno u dostavljenim podacima.

UOS katalog

UOS top poduzetnik