Poštovani obrtnici Samobora i Svete Nedelje,

Hrvatska obrtnička komora u suradnji s Hrvatsko-austrijskom trgovinskom komorom poziva Vas da sudjelujete na seminaru

„Uvjeti poslovanja u Austriji“.

Seminar će se održati u utorak, 15. svibnja 2018. godine u prostorijama Hrvatske obrtničke komore, Ilica 49/I, Zagreb, s početkom u 09.30 sati. Ukoliko razmišljate o širenju svoga tržišta van granica Hrvatske i Austrija je zemlja u kojoj biste željeli ponuditi svoje robe i / ili usluge, ovakav je seminar odlična priprema za vas. Kako pronaći nove kupce i koje zahtjeve austrijsko tržište postavlja pred one koji na njemu posluju, samo su neka od pitanja na koja će vam ovaj seminar ponuditi odgovore. Seminar će se održati na hrvatskom jeziku, a za sudjelovanje na seminaru obavezna je prethodna prijava putem priloženog obrasca. Broj sudionika je ograničen kapacitetom dvorane.

Sudjelovanje je besplatno. Rok prijave je 10. svibnja.

Vijest o seminaru možete vidjeti na službenoj stranici HOK-e. Sve dodatne informacije možete dobiti na telefon 01/48 06 666 ili 072 000 026 od 8.00 do 12.00 sati.

UDRUŽENJE OBRTNIKA SAMOBOR

Prijavnica za seminar

Program seminara

09.00 – 09.30 Registracija sudionika